MOJA BABUSNICA
Friday, 2024-04-26, 4:13 AM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- OVAN Godina 2011. za vas - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- OVAN Godina 2011. za vas
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- OVAN Godina 2011. za vas
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 10:47 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    OVAN
    Godina 2011. za vas će biti dinamična i pozitivna. To ne znači da će biti laka, naprotiv, očekuje vas naporan rad i delovanje, ali ćete poluge napretka i rasta ipak imati u svojim rukama. Možete biti suočiti sa izazovima u karijeri u prvoj polovini godine. Međutim, imate realne izglede da prevladati sve poteškoće.
    Sam početak 2011 godine doneće vam mnogo novih momenata na poslovnom planu. Tranzit planete Mars kroz znak Jarca, odrazice se na neke kako povoljne, tako i nepovoljne okolnosti na poslu. Dobri aspekti ukazuju da postoji mogućnost da u tom periodu napredujete dobijanjem boljeg položaja ili bolje plaćenog radnog mesta, što će zahtevati više posvećivanja radnim obavezama. Februar donosi zatišje i kraću stagnaciju. Bićete pomalo lenji za svakodnevne obaveze i donekle mrzovoljni, ali povoljni aspekti koji se formiraju sredinom februara doneće vam više elana.
    Od maja 2011. godine dolazi povoljniji period za vaše finansije. Tada vam predstoji razdoblje pojačane mudrosti i jasnoće misli, koje svakako treba iskoristiti.
    Druga polovina godina vreme je za svojevrsno učenje novih lekcija, ali i primenu onoga što ste naučili. Nove misli i ideje do kojih ste došli, sada bi trebale da iniciraju važan napredak u narednih nekoliko godina.
    Od maja 2011. posebno kontrološite svoje komunikacije i nastupe, kako javne tako i one u krugu bliskih osoba. Moguće je da pokvarite odnose u porodici, osim ako budete u stanju da kontrolište način na koji ćete nastojati da izađete iz situacija za koje smatrate da su problematične. Ako u tome uspete, porodični život biće skladan. Osobe koje su u ljubavnoj vezi imaju izglede za venčanje ove godine.
    Budite pažljivi u odnosu prema zdravlju, posebno budite oprezni šta jedete.
     
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- OVAN Godina 2011. za vas
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024