MOJA BABUSNICA
Friday, 2024-04-26, 4:49 PM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    Produžite parfemu mirisnu aromu - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » MEDJULJUDSKI ODNOSI » SAMO ZA ZENE » Produžite parfemu mirisnu aromu
    Produžite parfemu mirisnu aromu
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 6:05 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    Kao i kozmetičke preparate, parfem morate pravilno da upotrebljavate da biste postigli pravi efekat.
    Bitno je na koji ga deo tela nanosite, na koji način, pa čak i u koje godišnje doba.

    1. Nemojte da nanosite miris prstima direktno iz flašice. Ulje s vaše kože će ući u flašicu i tako uticati na notu mirisa. Upotrebljavajte mirise s raspršivačem ili nanesite parfem na komadić vate i tek ga onda nanesite na kožu.
    2. Kad nanosite miris, stavite ga od članka pa nagore. Zapamtite da se miris uvek diže! Takođe, imajte na umu zlatno pravilo parfema: nanesite ga štedljivo.

    3. Pazite da parfem ne dođe u dodir s odećom. Nanesite parfem samo na kožu, i to na one delove na kojima će se najbolje razviti i omekšati do prave arome, odnosno na članak, u pregibe laktova i kolena. Imajte na umu i da parfem može da ostavi mrlje na nekim osetljivim tkaninama, posebno na svili. Zato je najbolje naneti miris pre nego što se obučete.

    4. Nemojte da kupujete parfem samo zato jer dobro miriše na vašoj prijateljici. Taj isti parfem vama može veoma loše da stoji. Zato ga pre kupovine obavezno probajte na ruci.

    5. Imajte na umu da na parfem utiče i godišnje doba. Jači, teži mirisi prikladniji su za zimu, a laganije cvetne note za vruće letnje dane.

    6. Kad kupujete parfem, pokušajte da ne testirate više od tri različita odjednom jer ih vaš nos više neće razlikovati. Pomešani parfemi mogu samo da vas navedu da kupite onaj koji vam na kraju uopšte ne pristaje.

    7. Zaštitite parfem od svetla i topline da biste mu produžili mirisnu aromu. Više će mu odgovarati toaletni stočić u prohladnoj spavaćoj sobi, nego mesto ispred ogledala u kupatilu.

    Izvor:Žena

     
    MOJA BABUSNICA- Forum » MEDJULJUDSKI ODNOSI » SAMO ZA ZENE » Produžite parfemu mirisnu aromu
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024