MOJA BABUSNICA
Thursday, 2024-03-28, 1:23 PM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- JARAC - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- JARAC
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- JARAC
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 10:55 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    JARAC
    Godina 2011. je, generalno, pozitivna godina, mada ćete posledice teškoća i problema koje ste nasledili iz protekle godine i dalje osećati, posebno s vremena na vreme.
    Postoji velika verovatnoća za putovanja u inostranstvo. Ako su poslovna, ima značajnih predispozicija da budu uspešna.
    Finansijski prosečna godina, ali bez velikih izgleda za osetniji napredak na planu karijere. Ipak, moguć je veći priliv prihoda za one koji su započeli poslove, koji bi kompenzovao visoke troškove koje su pretrpeli u prošloj godini. Januar vam ne donosi veće promene na polju karijere, ali bi osobe koje su za profesiju izabrale vozača, ili su stalno u pokretu, kao i osobe koje se bave pisanjem, moraju povesti mnogo više računa u saobraćaju bilo da su pešaci ili vozači. Odlazak u inostranstvo u ovom periodu treba izbegavati po svaku cenu. Februar 2011 vam donosi znatno bolju finansijsku situaciju, kao i zadovoljstvo postignutim rezultatima na polju karijere. Finansijsko stanje odlično i tokom marta. Krajem marta i tokom celog aprila vrebaju opasnosti u saobraćaju.
    Poslovni status se poboljšava od maja pa nadalje. Povoljnost u prometu nekretnina. Skok u karijeri zatim je moguć od novembra 2011. Naći ćete zdrave oslonce na kojima ćete biti u prilici da kasnije poboljšate svoj poslovni status.
    U 2011. steći ćete neke nove značajne prijatelje i započeti neke nove odnose koje duže vreme očekujete. Očkuju vas i neki izazovi kada su u pitanju odnosi sa okružnjem. Najbolje je da budite strpljivi i taktični. Maj bi mogao da donese neke probleme u porodici.
     
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- JARAC
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024