MOJA BABUSNICA
Friday, 2024-03-29, 3:58 PM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- STRELAC - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- STRELAC
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- STRELAC
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 10:55 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    STRELAC
    2011. je dobra godina za Strelce, u kojoj ima predispozicija da se mnoga pitanja reše. Posebno dobra od maja. Kreativna faza koja će doneti dugoročni napredak za sve one koji su uložili ideje, talenat i znanje. Osetniji uspon karijere od novembra.
    Početak januara i februara 2011 Strelčevima donose odlično finansijsko stanje, ali kako vreme bude odmicalo novca će biri sve manje, pa ne bi bilo loše da u ovom periodu pribegnete štednji kako ne bi kasnije bili zatečeni finansijskom krizom. U ovom periodu poslovne prilike će se nizati jedna za drugom i bilo bi odlično kada bi se u potpunosti posvetili karijeri, jer možete konačno uspeti da ostvarite sve što zacrtate. Takodje ne bi bilo loše da se okušate u nekoj od igara na sreću. Mart 2011 vam donosi neprilike na poslu prvenstveno sa starijim osobama i predpostavljenima, posebno ukoliko ste zaposleni u nekoj od državnih institucija.
    Godina puna romantike, za one koji su joj skloni. U tolikoj meri da se to može završiti i brakom. Međutim, rašće rasipnički troškovi, a može se pojaviti i neki veći financijski problem. Moraćete da kontrolišete troškove. Možete računati na podršku prijatelja. Maj može da doneti lepo iskustvo u razvoju karijere. "Miriše" na putovanja...
     
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- STRELAC
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024