MOJA BABUSNICA
Thursday, 2024-03-28, 7:11 PM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- ŠKORPION - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- ŠKORPION
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- ŠKORPION
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 10:54 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    ŠKORPION
    Pozitivna godina za Škorpije. Mogući su novčani i materijalni dobici, kao i napredak u karijeri. Promene u vezi sa poslom moguće od maja. Neke će biti pozitivne, a neke ne. Neželjen rast troškova i finansijskih obaveza od novembra, neophodno je da zadržite maksimalno prisustvo duha.
    Mnogi pripadnici ovog znaka će tokom prve polovine januara uspeti da reše mnoge probleme vezane za stambeno pitenje. Februar osobama koje se bave prometom nekretnina donosi ogroman profit, a uspehu se mogu nadati i osobe koje rade kao u nekoj od socijalnih, ili državnih ustanova. Mart donosi zatišje na polju karijere, ali u aprilu vam pristižu manji problemi. Ovo se najviše odnosi na osobe koje rade sa decom, sportiste ili osobe koje rade na nekom od mesta za zabavu ili igre na sreću. U ovom periodu možete biti i emotivno povredjeni od strane nekog starijeg prijatelja. Sredinom maja situacija je ponovo pod kontrolom i moći ćete da se opustite.
    Početkom godine, mogući zdravstveni probleme, koje ćete moći da iskontrolišete i rešite. Mogući su problemi i tenzije u braku. Pokušajte biti iskreni sa svojim partnerom inače neke će biti nesporazuma koji bi mogli da vremenom narastu.
     
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- ŠKORPION
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024