MOJA BABUSNICA
Saturday, 2024-04-20, 5:49 AM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- VAGA - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- VAGA
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- VAGA
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 10:54 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    VAGA
    Godina puna događaja, koja bi mogla biti dobra za mnoge Vage. Povoljna za porodični život i prijateljstva. Zdrav odnos sa članovima obitelji, kao i sa prijateljima. Možete računati i na veću podršku kolega na poslu, uključujući i nadređene. Ipak, budite oprezni u februaru-martu, kada je moguć finansijski stres u vezi sa gubicima. Poboljšanja će početi od maja, kada bi moglo doći do novih partnerstava i poslova u oblastima koje podrazumevaju zajednički rad. U novembru novi poslovni uspesi o priznanja, posle čega bi naporan rad trebao da donese i opipljivije rezulatte i satisfakciju.
    Vage će novu 2011 dočekati izuzetno zadovoljne trenutnim stanje kako na poslu tako i u porodici. Kraj januar i početak februara su idealni ukoliko ste planirali da udjete u posao sa nekretninama, ili renovirate dom u kom trenutno živite. Mart donosi ogroman profit osobama koje rade sa decom ili na nekom od mesta za zabavu. Uspeh neće zaobići ni osobe koje rade u oblasti sporta, bilo da rade pri nekom klubu ili se profesionalno bave njime. April pruža priliku da se ostvarite u bavljenju javnim poslom ili u kontaktu sa ljudima od autoriteta. Nažalost priliv novca neće biti u željenom obimu ni tokom aprila ni početkom maja, pa vam savetujemo da pažljivo planirate rashode.
    Putovanja su aktuelna tokom čitave 2011, posebno kraća sa članovima porodice ili prijateljima.
     
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- VAGA
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024