MOJA BABUSNICA
Friday, 2024-03-29, 3:21 PM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- BLIZANCI - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- BLIZANCI
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- BLIZANCI
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 10:48 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    BLIZANCI
    2011. za vas može da bude pozitivna godina, uprkos teškoćama i neizvesnosti na koje ćete nailaziti.
    Januar 2011 će biti izuzetno povoljan po mnoge Blizance koji isčekuju povoljan ishod sudskog procesa vezanog za nasledstvo. Ukoliko je u pitanju nekretnina možete biti spokojni, izlazite kao pobednik iz borbe. Takodje mnogi Blizanci koji se odluče za podizanje stambenog kredita mogu očekivati povoljan ishod. Ipak situacija na radnom mestu neće biti tako povoljna i može se očekviati da će veliki broj osoba rodjenih u ovom znaku tokom februara i marta 2011 ostati bez posla. Ovo se pogotovo odnosi na osobe koje rade u nekoj državnoj instituciji ili se bave pružanjem usluga.
    Od maja ima izgleda za uvećanje primanja i finansija. Težak posao obavljen pre maja trebao bi da počne da daje rezultate u drugoj polovini 2011. godine.
    Neke porodične dileme i problemi mogu učiniti da brinete od februara i to bi moglo da se nastavi sve do juna.
    Izbegavajte velike promene u kući. Kreativni rad od novembra 2011. može doneti bogate nagrade.
    Od maja je takođe moguće da pronađete neki unosniji posao ili aktivnost, mada to može da povuče i rast troškova. U svakom slučaju, budite oprezni. Sredinom godine mogući su izraženiji zdravstveni problemi.
     
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- BLIZANCI
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024