MOJA BABUSNICA
Thursday, 2024-03-28, 12:53 PM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- BIK 2011. godina će, u d - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- BIK 2011. godina će, u d
    Godišnji horoskop za 2011. godinu- BIK 2011. godina će, u d
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 10:47 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    BIK
    2011. godina će, u drugoj polovini, doneti benefit od nekih započetih aktivnosti. To može biti početak uspešnog dužeg ciklusa, koji se može nastaviti narednih nekoliko godina.
    Nekima od vas maj donosi neočekivanu promociju. Finansijski problemi mogli bi na razrešenje da sačekaju i do kraja godine, a očigledno poboljšanje u karijeri moguće je u novembru. Rashodi su sve obimniji od maja. Budite pažljivi i odmereni prema nekim novim idejama i planovima koji mogu postati aktuelni na proleće. Postoje šanse za ulaganje u nekretnine od maja i definitivno od septembra 2011.
    Značajna podrška porodice i prijatelja tekom cele godine. Bračni problemi ipak mogući u drugoj polovini godine. Oni koji nisu u braku, mogli bi ove godine da upoznaju veliku ljubav.
    U drugoj polovini godine neophodna posebna pažnja prema zdravstvenom stanju, s obzirom na neke moguće probleme i dijagnoze.
    Veliki broj Bikova će novogodišnje praznike iskoristiti kako bi negdje otputovali. Ukoliko ste planirali put u inostranstvo budite sigurni da ćete ovo putovanje dugo pamtiti. Odmah po povratku sa praznika očekuju vas povoljne promene na polju karijere, naročito ukoliko radite u bankarskom sektoru ili ste direktno povezani za rad sa novcem. Kao i januar, februar će biti dosta povoljan, naročito kada su finanije u pitanju. Većem profitu mogu se nadati osobe koje rade sa decom, kao i osobe koje rade na nekom od mesta za zabavu. U ovom periodu možete se okušati i u nekoj od igara na sreću.
     
    MOJA BABUSNICA- Forum » DRUSTVO I NAUKA » ASTROLOGIJA » Godišnji horoskop za 2011. godinu- BIK 2011. godina će, u d
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024