MOJA BABUSNICA
Wednesday, 2024-04-24, 3:57 PM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    Stavi parfem na pravo mesto! - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » MEDJULJUDSKI ODNOSI » SAMO ZA ZENE » Stavi parfem na pravo mesto!
    Stavi parfem na pravo mesto!
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 6:05 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    Kako da od parfema izvučeta ono najbolje? Sva mudrost je u tome kada, gdje i kako ga aplicirate.

    Pročitajte koji su to "žarišne" tačke na tijelu sa kojih se parfem najbolje osjeti!

    Kosa: Naprskajte četku za kosu parfemom, pa je provucite kroz kosu nekoliko puta ili stavite nekoliko kapi na jagodice prstiju i prođite njima kroz kosu. Vrlo suptilan način upotrebe parfema, naročizo kada se spremate za romatičan sastanak.

    Dekolte: toplota ovog dijela tijela (mjesto između grudi jedno je od najtoplijih dijelova tijela) pojačaće miris – odlično za "smjele" trenutke, ali ne i za posao.

    Donji dio leđa: Miris u ovom dijelu leđa, nevjerovatno je seksi, naročito kada obučete haljinu bez leđa ili kada nemate nijednu krpicu na sebi!

    Pregib koljena: Ovo mjesto idealno je također idealno u večernjim izlascima, naročito ako ćete se puno kretati ili plesati. Svakim pokretom ćete emitovati omamljujući "mirisni" talas.

    Savjet plus: Parfem nanosite prije oblačenja i stavljanja nakita, jer neki parfemi ostavljaju neizbrisive fleke na odjeći.

    Po preporuci Coco Chanel, "Stavite parfem tamo gdje želite da Vas poljube"!

    Ljepota.ba

     
    MOJA BABUSNICA- Forum » MEDJULJUDSKI ODNOSI » SAMO ZA ZENE » Stavi parfem na pravo mesto!
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024