MOJA BABUSNICA
Thursday, 2024-03-28, 8:03 PM
Login forma
CAT
podeli
ANKETA
Rate my site
Total of answers: 5
Statistika
Pretrazi
Prijatelji
  • Create a free website
  • Online Desktop
  • Free Online Games
  • Video Tutorials
  • All HTML Tags
  • Browser Kits


  • Welcome Guest | RSS
    10 saveta pri kupovini parfema - MOJA BABUSNICA- Forum
    [ Nova poruka · Clanovi · pravila na forumu · Trazi · RSS ]
    • Page 1 of 1
    • 1
    MOJA BABUSNICA- Forum » MEDJULJUDSKI ODNOSI » SAMO ZA ZENE » 10 saveta pri kupovini parfema
    10 saveta pri kupovini parfema
    ADMINDate: Monday, 2011-05-02, 6:03 PM | Message # 1
    Major general
    Group: Administrators
    Poruka: 346
    Reputation: 0
    Status: Offline
    1. U kupovinu parfema krenite ujutru kada je čulo mirisa najizoštrenije.

    2. Nemojte dozvoliti da vas ponese reklama, bilbord, lepa flašica... to su samo trikovi čiji je cilj bolji profit.

    3. Odlučite da li želite da mirišete na sveže, na voće, cveće ili neki orijentalni "teži" miris.

    4. Možda želite nekoliko različitih parfema za različite prilike: za sport, dan, noć, svečane prilike, za zimu, za leto...

    5. Zamolite prodavačicu da vam predloži nekoliko parfema na osnovu "mirisne note" za koju ste se odlučili.

    6. Parfeme prskajte na karton predviđen za probu, a samo one koji su ušli u uži izbor nanesite i na svoju ruku, na zglob iznad šake.

    7. Između mirisanja dva parfema, da vam se ne bi sve 'pomešalo', pomirišite nekoliko zrna pržene kafe.

    8. Ako niste odmah pronašli sebe u nekom mirisu, nemojte ništa kupiti već izadjite iz radnje i pustite da miris ostane na vama tokom dana jer onaj koji vam se i uveče budeo dopao je pravi.

    9. U boljim parfimerijama možete zamoliti i za mala reklamna pakovanja koja ćete koristiti nekoliko dana, dok se ne odlučite.

    10. Parfem jeste skup ali je neophodan, zato pažljivo birajte i trudite se da ga ne menjate često jer miris može biti vaš zaštitni znak.

     
    MOJA BABUSNICA- Forum » MEDJULJUDSKI ODNOSI » SAMO ZA ZENE » 10 saveta pri kupovini parfema
    • Page 1 of 1
    • 1
    Search:

    Make a free website with uCoz Copyright MyCorp © 2024